Damska odzież od producenta

Damska odzież od producenta

W czerwcu na polskim rynku otworzył drzwi nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta odzieży damskiej "GoldStrim". Nasz sklep produkował z myślą o wszystkich Paniach, które pragną wyróżnić się strojem. Tworzymy modne stylizacje, zawierające stylowe ubrania. Dla naszych klientek to będzie nie tylko wygodna, jakościowa, elegancka odzież, a również oferta do budowy własnego biznesu. Według popularnego stereotypu konsumentów, zakupy hurtem to w większości przypadków, niejakościowe i czasami wadliwe produkty. Marka "GoldStrim" rozrywa wszystkie stereotypy. Już kilka lat wielbicielki mody wybierają odzież z asortymentu hurtowego, który ma dużo modelej na każdy dzień i dla różnych okazji: eleganckie suknie wieczorowe, suknie koktajlowe, koszule i bluzki, spódnice, garnitury wyjątkowej jakości i zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Sklep internetowy damskiej odzieży "GoldStrim" - to modne ubrania za dostępną ceną dla kobiet, które nie mają czasu na wędrówki po centrach handlowych. Dlatego nasz sklep oferuje również detaliczny sprzedaż damskiego ubrania. Odzież, którą znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym jest nie tylko doskonała jakościowo, lecz również tania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientek, dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby nasz asortyment odpowiadał Państwa wymaganiom. Zakupy w naszym sklepie to doskonały wybór dla prawdziwych znawców dobrego stylu. Bądź zawsze w środku mody w ubraniu marki "GoldStrim". 

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Damska odzież od producenta
czerwca 23, 2015 2:17 p.m.

W czerwcu na polskim rynku otworzył drzwi nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta odzieży damskiej "GoldStrim". Nasz sklep produkował z myślą o wszystkich Paniach, które pragną wyróżnić się strojem. Tworzymy modne…

 

Kontakty

GoldStream
(główne biuro)

65069, Ukraina, Odessa, Odesa, pr. Dobrowolskiego, dom 84, biuro 74
  • +38 (067) 48736XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create