O kompanii


Świetna nowość dla drogich Pań!

Od dzisiaj, po raz pierwszy w Polsce otworzył się ukraiński internet-sklep "GoldStream".
 "GoldStream" - to jest ukraiński producent modnej damskiej odzieży, który oferuje sprzedaż odzieży hurtowo i detalicznie.
Kobiety z Ukrainy już dawno polubiły tego producenta i jesteśmy pewni, że polskie kobiety też polubią i ocenią wysoką jakość i wygodę naszej produkcji.
 Modne damskie bluzki, klasyczne żakiety i garnitury, sukienki koktajlowe, czarujący letnie sukienki i tuniki - wszystko na twój wybór! Pierwszorzędna jakość damskiej odzieży od lepszego producenta jest dostępną dla polskich wielbicielek mody!
Nasze podstawowe kryterii:
- wygoda i jakość;
- dostępne ceny od producenta;
- oryginalność i unikalność wyrobów.
Jeśli jakość ubrania dla Ciebie na pierwszym miejscu, możemy zapewniać, że odzież marki «GoldStream» uszyta z tkanin najbardziej znanych producentów Turcji, włoskie fabryki BELLANDI, francuskiej - DUTEL i innych. Najczęściej to są tkaniny z kolekcji prêt-a- porte. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie pracy i znają wszystkie szczegóły szycia odzieży. Oni wykonują pracę starannie, co zabezpiecza ubraniom pierwszorzędną jakość. Być może dlatego tak wielu klientów, od małych butików do wielkich sklepów odzieżowych, ocenili nasze produkty.
Biorąc przykład z najlepszych domów mody w Europie, tworzymy swoje kolekcje na najlepszym sprzęcie od marek MAYER (Niemcy), Juki, Kansai, PEGASUS (Japonia).
Zakres wielkości odzieży marki «GoldStream» jest bardzo szeroki i może zadowolić potrzeby kobiet w różnym kształcie. Przez kilka lat zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów i już dzisiaj, mamy stabilną reputację dostawca damskiej odzieży w unikalnym stylu i dizajnie.

Internet-sklep "GoldStream"- to nie tylko marka, ale również niezawodny partner dla Twojej firmy. Czy warto kontynuować poszukiwania dostawców hurtowych odzieży damskiej, jeśli w naszym sklepie znajdziesz ubrania świetnej jakości i na każdy gust?

Moda zmienia się szybko, a ładne rzeczy są coraz droższe. Dla klientów internet-sklepu "GoldStream" to nic nie znaczy, ponieważ nasze ubranie zawsze są odpowiada modzie i wszystkim potrzebom za dostępną ceną. Współpracuj z nami, zarabiaj i bądź zawsze piękną w ubraniu «GoldStream»!

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Damska odzież od producenta
czerwca 23, 2015 2:17 p.m.

W czerwcu na polskim rynku otworzył drzwi nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta odzieży damskiej "GoldStrim". Nasz sklep produkował z myślą o wszystkich Paniach, które pragną wyróżnić się strojem. Tworzymy modne…

 

Kontakty

GoldStream
(główne biuro)

65069, Ukraina, Odessa, Odesa, pr. Dobrowolskiego, dom 84, biuro 74
  • +38 (067) 48736XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create